DOTYCHCZASOWE DOŚWIADCZENIE GRUPY


Nowa Kamienica


M65 MeduzaHotel Park Inn


 

Deweloper
GD&K Group

Od ponad piętnastu lat zajmuje prestiżową pozycję jednego z wiodących polskich deweloperów i dostawców usług deweloperskich. GD&K Group ma w swoim portfolio zrealizowane projekty o łącznym metrażu ponad 82 000 m2, zaś w chwili obecnej planowana jest realizacja inwestycji o łącznym metrażu prawie 160 000 m2. GD&K Group wybiera wyłącznie najlepsze miejsca w bezpośredniej bliskości centrów miast, atrakcyjne ze względu na piękną okolicę i bogatą ofertę służącą wygodzie i interesom firmy. Inwestycje GD&K Group znajdują się w Krakowie i Warszawie.

   

INWESTOR/INVENTOR

HOWARD TENENS

Howard Tenens obsługuje ok. 280 000 m2 przestrzeni logistycznej najwyższej jakości w Wielkiej Brytanii, z czego posiada ok. 2/3, czyli 186 000 m2. Obrót Howard Tenens Group w roku 2010 wyniósł 56 453 000 GBP, a zysk operacyjny 6 739 000 GBP. Firma Howard Tenens realizuje także kilka projektów deweloperskich w ramach joint venture z Builders Ede.

Przykładowe projekty deweloperskie w ramach wspólnego przedsięwzięcia Howard Tenens/Builders Ede:

• Longfords Mill w Nailsworth, w hrabstwie Gloucestershire.
Przekształcenie tej przędzalni wełny z czasów wiktoriańskich polega na kreatywnym połączeniu wspaniale odrestaurowanych mieszkań z nowymi lokalami, zbudowanymi w najwyższym standardzie oraz z tradycyjnych materiałów, które podkreślają unikalność tej nadwodnej lokalizacji.
• Nailsworth Newmarket – kompleks mieszkaniowy
• Kompleks mieszkaniowy Nettlebed w Henley-on-Thames
• Four Pillars Hotel Group w parku Cotswold Water, Oxford Spires oraz Oxford Thames